سلام به سایت تخریب ساختمان پیشرو خوش آمدید

پیمانکار خاکبرداری و گودبرداری ساختمان | تخریب و خاکبرداری ساختمان

پیمانکار خاکبرداری و گودبرداری ساختمان | تخریب و خاکبرداری ساختمان

پیمانکار خاکبرداری و گودبرداری ساختمان، با بالا ترین راندمان و مناسب ترین قیمت، توسط لودر و بیل مکانیکی توسط گروه ساختمانی پیشرو انجام می شود. خاکبرداری ساختمان یکی از مهمترین اقداماتی است که باید طبق اصول ویژه ای انجام شود. با انجام مراحل خاکبرداری و رعایت اصول تعیین شده، خاک برای سکون و شکل گیری ساختمان آماده می شود.

مراحل خاکبرداری ساختمان

مراحل ساخت ساختمان از زمان خاک برداری تا اجرای سازه های بتنی برای بنا و اسکلت ساختمان را در بر می گیرد. اصولا پی ریزی ساختمان به علت قرار گیری وزن ساختمان و اسکلت آن، از اهمیت ویژه ای برخوردار است. به همین علت مراحل خاکبرداری و گودبرداری ساختمان باید طبق اصول و قوانین تعیین شده انجام گیرد. در ادامه به معرفی مراحل خاکبرداری و خاکریزی می‌پردازیم.

 نقشه برداری از زمین

اولین گام برای خاک برداری نقشه برداری از زمین است. در نقشه برداری تمامی شیب های نامعین، تست های جغرافیایی برای تعیین نوع خاک و نقشه برداری از خدمات زیر زمینی باشد.

تحقیقات ژئوتکنیک و مهندسی

پس از نقشه برداری، با استفاده از این تحقیقات عمق و میزان تقویت زمین برای بنیاد ساختمان تعیین می گردد. علاوه بر این، دسترسی جاده ها و نصب و راه اندازی تجهیزات به صورت اصولی و فنی طراحی می شوند.

تایید و پاکسازی سایت پروژه

پس از دریافت تاییدیه نهایی، پروژه با نظارت مهندسان کلید می خورد و پاکسازی سایت پروژه از گیاهان و سنگ های موجود در سطح زمین آغاز می شود و سپس عملیات خاکبرداری آغاز می شود.

گروه ساختمانی پیشرو چه کمکی به شما می کند؟

گروه ساختمانی پیشرو مجری عملیات تخریب و خاکبرداری در تهران و کرج است.

خدمات ما: 

  • پیمانکار خاکبرداری ساختمان
  • تخریب انواع ساختمان های بتنی، کلنگی و فرسوده در تهران
  • خرید و حمل نخاله و ضایعات بزرگ و کوچک
  • تخریب سازه های فلزی و بتنی توسط بیل مکانیکی و کارگر خاکربرداری و گود برداری در اعماق مختلف با بالا ترین راندمان و کمترین قیمت
  • مجهز به ماشین آلات مربوط و تیم مجرب و با سابقه

بیشتر بخوانید: درجه بندی خاک چگونه انجام می شود؟ 


قیمت خاکبرداری ساختمان

تعرفه خاک برداری ساختمان برای هر متر مکعب خاک در پروژه های ساختمانی و عمرانی متفاوت است. برای تعیین تعرفه باید مهندسین ناظر از محل قرار گیری سایت بازدید کنند و با توجه به متراژ، نوع پروژه، وضعیت خاک و … هزینه نهایی را براورد نمایند. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق شماره های داخل سایت با ما در ارتباط باشید.

پانوشت: خاکبرداری و گودبرداری در تهران , تعرفه خاک برداری , پیمانکار خاکبرداری

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نه − 8 =

دسته بندی پروژه ها