سلام به سایت تخریب ساختمان پیشرو خوش آمدید

پیمانکار خاکبرداری ساختمان | پیمانکار خاکبرداری کرج | پیمانکار تخریب

پیمانکار خاکبرداری ساختمان | پیمانکار خاکبرداری کرج | پیمانکار تخریب

خاکبرداری ساختمان یکی از اصلی ترین کار هایی است که به منظور آماده سازی محل پی ساختمان انجام می شود. گودبرداری و خاکبرداری از مهمترین و پیچیده ترین مراحل ساختمان سازی هستند. اگر شما هم در پی یک پیمانکار خاکبرداری ساختمان که به صورت اصولی و با رعایت قوانین عملیات را انجام دهید، ما به شما گروه ساختمانی پیشرو را معرفی میکنیم. چرا که عدم آشنایی با اصول و سهل انگاری در انجام این عملیات می تواند پروژه را با خطرات بسیار زیادی مواجه کند.

پیمانکار خاکبرداری ساختمان

گروه ساختمانی پیشرو مجری عملیات خاکبرداری و تخریب دارای:

چندین دهه تجربه همراه با رزومه قوی

قیمت مناسب و راندمان بالا

اجرای همزمان گودبرداری و مقاوم سازی

اجرای عملیات با بیل مکانیکی، لودر، بابکت و … در تمامی نقاط کرج و تهران

تخریب ساختمان توسط مهندسین ناظر با تمامی امکانات رعایت اصول ایمنی و حفاری

مراحل خاکبرداری ساختمان

از انجایی که این عملیات بسیار حساس و مهم است، انجام درست و اصولی آن باید  تحت نظر افراد متخصص انجام گیرد تا نتیجه مناسبی در پایان کار داشته باشیم. جنس خاک و میزان فاصله ای که باید برای پی ریزی ساختمان تا سطح ساختمان های دیگر در در نظر گرفت، از نکته های مهم خاک برداری ساختمان است. مراحل خاکبرداری به شرح زیر است:

نقشه برداری از زمین

نقشه برداری جزو اولین مراحل خاکبرداری است. به دلیل شیبی که در برخی از ساختمان ها وجود دارد، این عملیات بسیار مهم است.

تحقیقات ژئوتکنیک و مهندسی

این تحقیقات بر اساس نتیجه ی نقشه ساختمان انجام می شود. این مرحله مشخص کننده عمق و میزان تقویت زمین برای بنیاد ساختمان است.

پاکسازی سایت پروژه ساختمانی

در این مرحله پس از تاییدیه، سایت پروژه را از سنگ و گیاهان موجود در سطح زمین پاکسازی می کنیم و زمین را برای انجام خاکبرداری آماده سازی می کنیم.


مطالعه بیشتر: روش های تخریب ساختمان بتنی


درجه بندی خاک زمین

مشخص نمودن خاک زمین در انجام عملیات خاکبرداری تاثیر بسزایی دارد. برای تعیین نوع خاک به نکات زیر توجه فرمایید:

•    خاک شیب دار: این نوع شامل شیب دار شدن خاک نسبت به ترانشه می باشد. لازم است میزان خاک با توجه به نوع خاک در زاویه مناسب شیب دار گردد.
•    خرد کردن خاک: این فرآیند شامل خرد کردن خاک به روش گام به گام خواهد بود. این روش تنها برای تثبیت خاک‌هایی که سفت‌تر از حد معمول می باشند انجام می شود.

شروع خاکبرداری 

خاکبرداری باید با اطمینان به اطلاعات درج شده مانند اطمینان از اندازه و عمق، انجام گیرد. خاکبرداری اصولی نه باید به اندازه ای باشد که سستی خاک بر مقاومت ساختمان تاثیر منفی بگذارد و تا اندازه ای که مصالح به هدر رود. بعد از انجام عملیات خاکبرداری باید زمین های باقی مانده اطراف از خاک مناسب پر شود.


قیمت تخریب ساختمان در تهران چقدر است؟


قیمت خاکبرداری ساختمان

قیمت خاکبرداری برای انجام هر پروژه متفاوت است. بنابراین برای تعیین قیمت انجام کار خاکبرداری محل قرارگیری سایت، متراژ پروژه، نوع پروژه، وضعیت خاک و … از عوامل تاثیر گذار هستند. برای اطلاع دقیق تر از هزینه ها می توانید با گروه ساختمانی پیشرو تماس بگیرید و پس از نظارت کارشناسان، هزینه خاکبرداری برآورد می شود.

پانوشت: تخریب،تخریب ساختمان , قیمت تخریب ساختمان , تخریب ساختمان در کرج , تخریب ساختمان در تهران , تخریب ساختمان در هشتگرد , تخریب ساختمان قیمت مناسب , خاکبرداری ساختمان

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10 + 4 =

دسته بندی پروژه ها