سلام به سایت تخریب ساختمان پیشرو خوش آمدید

امنیت تخریب ساختمان

امنیت تخریب ساختمان

امنیت تخریب ساختمان

 با توجه به خطراتی که هنگام تخریب، نفرات مشغول به فعالیت، عابرین پیاده و همچنین همسایگان را تهدید می نماید رعایت امنیت تخریب ساختمان  هنگام تخریب بسیار حائز اهمیت می باشد.با رعایت روش های نوین تخریب و نیز رعایت اصول ایمنی طبق آیین نامه ها و بخشنامه های مربوطه می توانیم عملیات ساختمانی و اهداف پروژه را بیمه کنیم.

رعایت نکات ایمنی در تخریب ابنیه صنعتی، ساختمان های بلند مرتبه، آپارتمان ها و برج ها جهت کاهش خطرات احتمالی و افزایش راندمان عملیات اجرایی بسیار مهم است.

gif;base64,R0lGODlhAQABAAAAACH5BAEKAAEALAAAAAABAAEAAAICTAEAOw== - امنیت تخریب ساختمان
gif;base64,R0lGODlhAQABAAAAACH5BAEKAAEALAAAAAABAAEAAAICTAEAOw== - امنیت تخریب ساختمان

برای امنیت تخریب ساختمان موارد زیر باید رعایت گردد:

  1. قطع کردن انشعابات اصلی آب و برق و گاز جهت جلوگیری از خطرات احتمالی هنگام تخریب و همچنین تغییر مسیر لوله های اصلی آب و گاز و یا کابلهای برق با هماهنگی سازمان های مربوطه.
  2. یکی دیگر از نکاتی که قبل از تخریب ساختمانها باید به آن توجه داشته باشیم ، طول عمر ساختمان های مجاور و همچنین عمق شناژ یا فونداسیون زیر این ساختمان ها می باشد.
  3. حصار کشی کارگاه و حریم ایمنی آن قبل از شروع عملیات تخریب جهت جلوگیری از ورود افراد غیر مسئول به پروژه و همچنین ایجاد موانع و حفاظ در محل عبور عابرین پیاده و خودروها در صورت وجود احتمال خطر هنگام تخریب.
  4. مشخص نمودن نوع سازه قدیمی (اسکلت بتنی، اسکلت فلزی و یا مصالح بنایی) هنگام تخریب از اهمیت ویژه ای برخوردار است و باید با توجه به آن عملیات تخریب را آغاز نمود.
  5. در آخر باید توجه داشت هنگام تخریب حتما از نیروهای متخصص و تجهیزات مناسب بهره گرفته شود.
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک + یازده =

دسته بندی پروژه ها